Компанија примењује високотехнолошки приступ опрема просторија за конференције и оптимизација задовољавајући коришћење професионалне комуникационе опреме. Приликом одабира AV опреме, стручне компаније користе уређују прилагођене кориснику са лако разумљивим интерфејсима, тако да су лаки за навигацију и за особе и за позивање гостију.
Захваћујући овим предпоставкама имплементирана решења представљају размену графичких информација и омогућавају повећање ефикасности састанка, разговора и скупштине.
Опрема за конференцијску салу Суштина конференцијске сале је погодно окружење за рад са аудиовизуелним комплексима. Савремена мултимедијална технологија омогућава прилагођавање аудиовизуелне опреме конференцијске сале тако да њоме може да управља сваки запослени у компанији који зна да користи таблет. Кључно је да уграђена опрема испуњава захтеве групног рада.
О сервису
Решења за конференцијску салу
Дизајниран за интерне састанке и преговоре са клијентима. Неопходно је узети у обзир уређаје за приказ видео записа, звучну подршку за презентере и даљинске управљаче за микрофон.
Врсте конференцијских сала:
Мала конференцијска сала
Средња конференцијска сала
Велика конференцијска сала
Дизајниран је за конференције, пословне састанке са опцијама за видео конференције, тако да је квалитет звука неопходан.
Врсте конференцијских сала:
Мала конференцијска сала
Средња конференцијска сала
Велика конференцијска сала
Дизајниран је за најважније састанке. Поред уређаја за приказ видеа, звучне подршке за презентере и даљинских управљача за микрофон, битно је узети у обзир симултани превод и појединачне уређаје за приказ.
Врсте конференцијских сала:
Мала конференцијска сала
Средња конференцијска сала
Велика конференцијска сала
Висок квалитет аудио и видео репродукције
Потребе клијента за конференцијску салу:
потребе
Опције за снимање састанака
Контрола свих инсталираних уређаја
Опција анкете и сумирања након састанка
LED видео зид је инсталиран као централни уређај за приказ
Такође, пројектори за екран или велики LCD панели и видео зидови са уским оквирима
опрема
о опреми
Екрани се користе за приказивање слика за излагаче или за демонстрацију садржаја. У зависности од величине конференцијске сале, простор за сваког учесника може бити опремљен дуплим екраном — LCD моторизованим или десктоп монитором.
Моторизоване PTZ видео камере се аутоматски фокусирају на звучник и обезбеђују доследно пребацивање током преноса слике са различитих камера (тј. слике се мењају тренутно, неприметно људском оку без брисања црног видеа, замрзавања или кашњења).
Видео-конференције обезбеђују повезивање учесника на даљину са сликама приказаним на екранима, а акустика обезбеђује удобну и равномерну перцепцију звучног сигнала.
За квалитетно појачавање говорног звука користи се дигитални конференцијски систем са индивидуалним микрофонима за сваког учесника. У већини случајева користе се микрофони са гусјим вратом. Имају индикатор статуса у боји који олакшава разумевање да ли је микрофон активан или не. Међутим, користе се и друге врсте даљинских управљача за микрофон.
Видео пребацивање подразумева доследно пребацивање улаза, могућност повезивања лаптопа преко посебно направљених отвора, као и BYOD уређаја за демонстрирање садржаја мобилних телефона, таблета и лаптопа ако је бежична веза дозвољена.
Акустични системи се креирају у зависности од дизајна простора и архитектонских нијанси, тако да сваки учесник може јасно да чује излагача како у конференцијској сали тако и путем даљинске везе. По потреби, конференцијска сала је опремљена системом за анкетирање са или без графичког приказа резултата анкете на збирном уређају. Централизовани систем контролише рад целокупног комплекса опреме уз помоћ једног централног управљачког уређаја.